Víme o Polyamidech všechno!

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque
nec, egestas non nisi

Penzion

Poloha a okolí

Penzion a restaurace EVA naleznete v klidné ulici asi 10 minut chůze od centra města Znojma. Penzion leží na hlavním tahu E59 z Prahy do Vídně, 10 km od státní hranice s Rakouskem a 90 km od Vídně. Okolí poskytuje široké kulturní a turistické vyžití díky historickým kořenům královského města a také díky blízkosti Národního parku Podyjí. Znojemský region je vyhledáván především kvůli vinařské turistice a cykloturistice. Ubytování v našem penzionu je vhodné pro rodiny, školy v přírodě, sportovní oddíly, mládežnické skupiny, zájezdy tranzitující do zahraničí nebo k delšímu pobytu v regionu např. při stavebních pracích (při delších pobytech poskytujeme výraznou slevu).

Vybavení objektu

Objekt se nachází v uzavřeném klidném areálu s vlastním parkovištěm a letní zahrádkou s možností grilování. Kromě ubytovacího zařízení je v objektu i restaurace a bar s plazmovou televizí. Nabízíme pořádání soukromých akcí jako například narozeniny, svatby atd. K objektu patří i úschovna kol pro cyklisty. Na všech pokojích v areálu je dostupný signál bezdrátového internetu WiFi.

Pokoje

Penzion nabízí 13 třílůžkových pokojů hotelového typu - tj. s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta a umyvadlo). Na pokoj lze vypůjčit televizi či lednici při dlouhodobějším pobytu. Na všech pokojích je dostupný signál bezdrátového internetu WiFi.

Rezervace

Ondřej Brück – majitel

mobil: +420 728 678 595
e-mail: pension-eva@seznam.cz